niedziela, 25 lutego 2018 00:52

wtorek, 20 lutego 2018 15:35

Walentynkowo w Wojkowie
wtorek, 20 lutego 2018 10:37

W Filii w Wojkowie w dzień Św. Walentego dzieci postanowiły zrobić wyjątkowe prezenty, Z kolorowych materiałów wyczarowały piękne świeczniki oraz wspaniałe kartki ozdobione świecącymi serduszkami. Takie, własnoręcznie wykonane niespodzianki, z pewnością ucieszyły obdarowane osoby.

Ferie w bibliotece - podsumowanie
czwartek, 15 lutego 2018 12:12

Dobiegł końca czas zimowego wypoczynku, a także okres zajęć w naszych bibliotekach, organizowanych dla dzieci, które pozostawały w domu podczas ferii.

Seniorzy Mistrzami
czwartek, 25 stycznia 2018 10:46

Ostatnie, styczniowe spotkanie bibliotekarzy z pensjonariuszami Dziennego Domu Senior Wigor przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Stało się również okazją do nagrodzenia pracy Seniorów podczas zajęć arteterapeutycznych, które poświęcone były wykonywaniu ozdób bożonrodzeniowych. Każdy z uczestników otrzymał piękny dyplom, a wraz z nim tytuł Mistrza Świątecznych Dekoracji. Doceniamy zaangażowanie i werwę naszych uczestników podczas warsztatów plastycznych i bardzo za nie dziękujemy.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Umberto Eco

Kto czyta książki, żyje podwójnie

Kartezjusz