Filia GBP w Wojkowie ma nową lokalizację

filia-gbp-w-wojkowie-ma-nowa-lokalizacje

Filia GBP w Wojkowie zmieniła swoją lokalizację. Od listopada znajduje się w budynku Domu Ludowego w Wojkowie, w pięknym, wyremontowanym lokalu. Inauguracja działalności filii w nowym miejscu odbyła się w dniu 28 listopada 2023r. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Wójt Gminy Robert Pluta, Przewodniczący Rady Gminy Janusz Bik, Dyrektor GBP Edyta Pazdan-Skórska oraz Sołtys Wsi Wojków Łukasz Cimek. Uroczystość uświetniły swoją obecnością także: Sekretarz Gminy Małgorzata Brożyna, Radny Gminy Wiesław Panek, Główny Specjalista Agata Burghardt oraz wykonawcy remontu: Firmy Usługowej „SEBA” – Sebastian Gawryś i Mariusz Brodzki Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do dobrej zmiany, życzeń, wspomnień i pomysłów współpracy.

Filia w Wojkowie powstała w 1958 r. Od 1987 r. pracuje w niej Pani Józefa Durda, która prowadzi bibliotekę z dużym zaangażowaniem i dbałością o estetykę. Biblioteka jest czynna w poniedziałek od 9:00 do 17:00 i we wtorek od 8:00 do 16:00. Mamy nadzieję, że piękna filia przyciągnie nowych czytelników.