Katalogi i bazy danych

Od 1 sierpnia 2011 r. bibliotece głównej w Padwi Narodowej oraz wszystkich filiach trwa katalogowanie zbiorów w programie MAK+.

  1. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej
  2. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej filia Babule
  3. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej filia Zarównie
  4. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej filia Wojków
  5. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej filia Przykop
  6. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej filia Rożniaty

Od lipca 2015 r. w naszej bibliotece wypożyczenia rejestrowane są elektronicznie, w systemie MAK+. W związku z tym dane wszystkich naszych Czytelników także znajdują się w programie. Każda z zapisanych do biblioteki osób otrzymuje również Elektroniczną Kartę Czytelnika. Jest ona wydawana bezterminowo i posiada indywidualny projekt graficzny naszej biblioteki, który został opracowany przez panią Edytę Pazdan-Skórską. Zapisany Czytelnik posiada możliwość założenia swojego osobistego konta on-line, w którym można sprawdzić swoje wypożyczenia, przedłużyć termin oddania książki lub zarezerwować egzemplarz dostępny w bibliotece. Zachęcamy do samodzielnej rejestracji konta. Poniżej przedstawiamy skróconą instrukcję.

Zakładanie konta on-line Czytelnika w kilku prostych krokach

Krok 1. Na stronie internetowej naszej biblioteki: kliknij w zakładkę: Katalogi i bazy danych
Krok 2. Kliknij na nazwę biblioteki, np. Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej
Krok 3. Na stronie, na którą Cię przekierujemy (Szukam Książki) dokonaj rejestracji podając swój Pesel i numer Karty Czytelnika, którą otrzymałeś podczas wizyty w bibliotece; zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj go


Krok 4. Dalej postępuj wg instrukcji na ekranie