Zakończone zajęcia języka angielskiego

zakonczone-zajecia-jezyka-angielskiego

W GBP w Padwi zakończyły się zajęcia języka angielskiego, a uczestniczące w nich dzieci zaprezentowały niezwykłe wierszyki i piosenki, które przygotowały specjalnie na tę okazję. Było to niesamowite spotkanie, pełne kreatywności i zaangażowania.

Dzieci z dumą wystąpiły, prezentując swoje umiejętności językowe. Ich wierszyki i piosenki były nie tylko zabawne, ale również wyrażały ogromną determinację i trud, który wkładali w naukę angielskiego. Każde dziecko wykazało się nie tylko dobrą wymową, ale także zrozumieniem treści i płynnością w języku.

Na koniec spotkania, wszystkie dzieci zostały uhonorowane dyplomami i nagrodami za swoją sumienną pracę. Było widać, że były z nich dumni i szczęśliwi. Zajęcia języka angielskiego nie tylko rozwijały ich umiejętności komunikacyjne, ale także budowały pewność siebie i otwierały drzwi do nowych możliwości.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wysiłek i osiągnięcia! Dziękujemy szczególnie Pani Ewelinie Korpulińskiej za trud, zaangażowanie i wkład jaki wniosła w naukę dzieci.