Zajęcia świąteczne i w czasie ferii w filii w Wojkowie

zajecia-swiateczne-i-w-czasie-ferii-w-filii-w-wojkowie

„Choinki, choineczki, bałwanki” – pod takim hasłem dzieciaki w Wojkowie spędziły czas na warsztatach przed świętami i po świętach. Stojące choinki z kolorowych książeczek ozdobiły półeczkę każdego dziecka a wiszące choineczki zawisły w różnych miejscach. Natomiast bałwanki ze skarpetek również przyozdobiły ulubione miejsce lub zrobiły prezent wyjątkowej osobie.

Ferie również były ciekawie spędzone w bibliotece. Powstały na nich walentynkowe świeczniki, wykonane własnoręcznie z gipsu, serduszka na magnes jako ozdoba lodówki, ciekawe trolki (również z magnesem). Odstresowująca  była również lekcja malowania mandali.  Ferie zakończyły prace z szyszek i kolorowych piórek jako „ ptaki-cudaki-dziwaki ‘’.

Na koniec każdych zajęcie dzieciaki otrzymywały słodki upominek. Za udział i czas spędzony w bibliotece bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom

Józefa Durda