Zakończenie cyklu “Angielski na wesoło” oraz “Ruszaj w plener”

zakonczenie-cyklu-angielski-na-wesolo-oraz-ruszaj-w-plener

Wraz z wakacjami nasza biblioteka zakończyła cykl zajęć letnich „Angielski na wesoło”. Dzieciaki, które chciały się uczyć tego języka nawet podczas czasu wolnego, miały okazję do wspaniałej zabawy pod okiem Pani Eweliny Korpulińskiej, prowadzącej mini kurs angielskiego. Podczas pikniku, oprócz słodkości, nie zabrakło dużej ilości ruchu, ćwiczeń oddechowych (puszczanie baniek mydlanych) i gier językowych, utrwalających zdobytą wiedzę.

Zakończyły się także spotkania kreatywne pn. „Ruszaj w plener” w GBP w Padwi Narodowej. Ostanie spotkanie, w którym uczestniczyły również  dzieci z filii w Babulach i Przykopie, obfitowało w gry i zabawy stymulujące motorykę, myślenie, kojarzenie, rytmikę i artystyczną ekspresję. Każde dziecko otrzymało dyplom super uczestnika zajęć wakacyjnych w GBP oraz słodką niespodziankę.

Ostatnie zajęcia w Wojkowie także były bardzo twórcze, dzieci miały okazję wykonać samodzielnie ciekawe prace plastyczne oraz wspólnie spędzić czas, opowiadając o swoich wakacyjnych przygodach i delektując się przygotowanym poczęstunkiem.