Zajęcia zimowe w bibliotece w Zarówniu

zajecia-zimowe-w-bibliotece-w-zarowniu

Biblioteka Publiczna w Zarówniu przeprowadziła dwutygodniowe zajęcia dla dzieci pod hasłem: „FERIE Z PINGWINEM W BIBLIOTECE”. W tym roku ferie zimowe w Zarówniu rozpoczęliśmy akcentem kulinarnym. Były to „Biblioteczne Kulinarne Rewolucje”, dzieci zrobiły pyszne gofry z bitą śmietaną dżemem i owocami, które natychmiast znikały z talerza. Na kolejnych zajęciach tworzyły z gliny piękne ”Walentynkowe cherubinki”, które stały się upominkami dla bliskich. Na warsztatach plastycznych robiliśmy również cudowne pingwinki z papieru i waty, oraz ramki na zdjęcia z patyczków po lodach. Natomiast w piątek miały u nas miejsce gry i zabawy oraz konkurs na najdłuższy lot papierowym samolotem. Każdy znalazł dla siebie odpowiednie wyzwanie. Wygrana nie była ważna, liczyła się przede wszystkim wyśmienita zabawa.

Wszystko, co dobre niestety szybko się kończy, ale najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych uczestnikom ferii zimowych w naszej bibliotece nie brakowało.