Wakacje w filii w Babulach

wakacje-w-filii-w-babulach

Wakacje w bibliotece w Babulach obfitowały w prace manualne. Dzieci rozwijając swoją wyobraźnię na warsztatach pt. „ Drewnian art „ tworzyły arcydzieła wyłącznie za pomocą drewna i farby.   „Morski świat” zainspirował do wykorzystania gliny do ulepienia morskich stworzeń m.in. rybek, koników morskich. Powstały również oryginalne kubki, namalowane dla ukochanych ojców, jak również urocze kwiatki dla mam z drucików kreatywnych.  Na warsztatach pt. „Okruszek i szkiełko” wykorzystując kolorowy piasek i cekiny dzieci wykonały piękne, różnobarwne mozaiki.  Dla wytchnienia dzieci odpoczywały i świetnie się bawiły przy grze planszowej „Biznes Europa”.  Na pogadance bibliotecznej pt. „Tajemnicza Australia” dzieci w pigułce poznały kulturę i obyczaje Aborygenów, w szczególności ich malarstwo. Wykorzystując poznaną wiedzę i najważniejsze elementy powstały tzw. metodą kropkową bardzo ciekawe obrazy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i chęci i zapraszamy do nas przez cały rok.