Sesja fotograficzna „Safari” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Padwi Narodowej

sesja-fotograficzna-safari-w-gminnej-bibliotece-publicznej-w-padwi-narodowej

Gminna Biblioteka Publiczna z okazji Tygodnia Bibliotek zamieniła się w prawdziwe Safari, a wszystko to za sprawą wyjątkowej sesji zdjęciowej zorganizowanej dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Nasze Smyki” oraz Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”. Dzieci przebrane w stroje podróżników i dzikie zwierzęta, z wdziękiem pozowały przed obiektywem, wprowadzając wszystkich w magiczny świat afrykańskiej przygody.

Maluchy, z radością i entuzjazmem, wcieliły się w różnorodne role – od dzielnych podróżników po groźne lwy i urocze zebry. Każdy kostium był wyjątkowy, a to dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców oraz pań przedszkolanek, którzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Kolorowe stroje, kapelusze, lornetki i maski sprawiły, że dzieci wyglądały jak prawdziwi bohaterowie z opowieści o Safari.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które uwieczniły te niezapomniane chwile. Dzięki nim możemy na chwilę przenieść się w świat przygód i marzeń, gdzie każde dziecko jest odważnym podróżnikiem lub tajemniczym mieszkańcem dżungli.