podaj-dalej-spotkanie-z-zaprzyjaznionymi-bibliotekami

Dobre praktyki i dzielenie się doświadczeniami z przeprowadzonego projektu „ O finansach … w bibliotece – 6 edycja” były tematem spotkań Podaj dalej. Odwiedziliśmy trzy biblioteki z naszego powiatu: w Borowej, Gawłuszowicach i Tuszowie Narodowym. Opowiadaliśmy o przebiegu projektu i jego pozytywnych efektach, zachęcając do zainteresowania się uczestnictwem w kolejnej edycji. Szczególnie spodobały się scenariusze opracowane przez FRSI, ułatwiające pracę z seniorami.

null
Projekt „O finansach… w bibliotece – VI edycja” realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne
z celami Programu Rozwoju Bibliotek.