jestem-bohaterem-bajki-akcja-czytelnicza-gbp-dla-dzieci

Świat bajek jest niezwykłym miejscem na mapie dzieciństwa każdego z nas. Dzieci, dając się porwać jego atmosferze, pełnej przygód, fantazji, prawdziwych przyjaźni, rozwijają swoją wyobraźnię, uczą się i bawią. I choć nie każdy przyzna to głośno, to, zarówno dorośli jak i dzieci, mają ulubionego bohatera z bajki, z którym się identyfikują.

Gminna Biblioteka Publiczna w Padwi Narodowej umożliwiła najmłodszym Czytelnikom prezentację swoich bajkowych przyjaciół w akcji fotograficznej „Jestem bohaterem bajki”. Dzieci z gwiazdorskim wdziękiem zaprezentowały nie tylko stroje nawiązujące do bajkowych postaci, ale także egzemplarz książkowy baśniowego wzorca, dbając przy tym często o odpowiednie otoczenie.

Wszyscy uczestnicy akcji są zwycięzcami, a dla każdego dziecka przewidziano pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz pomysłowość.

Osoby, które wcieliły się w ulubioną bajkową postać to: Amanda Burghardt, Martyna Dźwięga, Wiktoria Popiołek, Kacper Popiołek, Emilia Szewc, Joanna Karasińska, Wiktoria Czechura, Milena Czechura, Nikola Zielińska, Emilia Torba, Jakub Torba.