Jesiennie i narodowo w filii w Wojkowie

jesiennie-i-narodowo-w-filii-w-wojkowie

Na jesiennych spotkaniach warsztatowych w filii biblioteki w Wojkowie dzieci miały okazję wykorzystać przepięknie wybarwione, kolorowe liście. Dodatkowymi materiałami, z których powstały kreatywne prace, był piasek, orzechy i inne plastyczne dodatki. Tak dzieciaki stworzyły pomysłowe obrazki, ludziki oraz liściane głowy.

W Wojkowie młodsi użytkownicy mieli również możliwość skorzystania ze spotkań związanych z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na zajęciach dominowały kolory biały i czerwony, a efekt końcowy można podziwiać na wystawie w bibliotece. Każdy z młodych Polaków pozostawił odcisk swojej dłoni pod deklaracją: „ Z ręką na sercu kocham Cię Polsko”, umieszczoną w wielkim sercu.