niedziela, 27 maja 2018 14:47

Upominki na Dzień Babci i Dziadka w filii w Rożniatach
poniedziałek, 22 stycznia 2018 14:14

Jak co roku w styczniu obchodzimy piękne święto. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie, ile miłości potrafią ofiarować i jakimi przyjaciółmi i powiernikami być. Szukając prezentu nie zawsze pamiętamy, że ten wykonany przez najmłodszych, samodzielnie lub wspólnie z rodzicami, ucieszy najbardziej. Wystarczy trochę chęci, kilka prostych materiałów, by stworzyć coś, co wywoła uśmiech na twarzy Babci i Dziadka. Dlatego my także postaraliśmy się o drobne upominki dla naszych kochanych dziadków. A Wam Drodzy Dziadkowie z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najlepsze życzenia. Moc uśmiechów i rodzinnej radości w zdrowiu i szczęściu każdego dnia!

Umberto Eco

Kto czyta książki, żyje podwójnie

Kartezjusz

Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów